Podlahy, parkety - BOZIN s.r.o., Pezinok
Príďte si vybrať novú podlahu!

Služby

  • Predaj a montáž parkiet
  • Renovácia, opravy parkiet
  • Poradenstvo pre developerov

Služby

Poradenstvo pre koncových zákazníkov Drevu rozumieme. Vyznáme sa v tom, čo robíme a uľahčíme vám výber najvhodnejšej podlahy na základe informácií o priestore, do ktorého bude určená - jeho funkčných a estetických charakteristík, ale aj s ohľadom na vaše predstavy a finančné možnosti. Informujte sa u nás, či je vami vybraná podlaha vhodná do zvoleného interiéru, či vybrať drevo alebo laminát, aký typ dreva je vhodný do vlhkých priestorov alebo na čokoľvek iné, čo sa týka výberu parkiet, vlastností dreva, či cenových relácií. Kontaktujte nás telefonicky, mailom alebo nás navštívte osobne. Poradenstvo pre developerov a architektov - realizácie na kľúč Developerom ponúkame odborné konzultácie a obhliadky priestorov aj mimo pracovných dní, poradenstvo pri výbere vhodných podláh, kontakt s klientmi developera a riešenie ich individuálnych požiadaviek, rovnako ako záručný a pozáručný servis. Prezrite si naše referencie.

Montáž parkiet

Drevené a laminátové podlahy majú rôzne spôsoby montáže. Pokladanie niektorých typov parkiet sa dá zvládnuť aj vo vlastnej réžii – stačí byť trochu zručnejší, mať správne náradie a dostatok času. V mnohých prípadoch je však jednoduchšie a aj výhodnejšie zveriť položenie parkiet do rúk profesionálov. Najmä ak ide o podlahy montované lepením alebo ak má miestnosť, do ktorej sú parkety určené, nepravidelný tvar, množstvo odskokov, zaoblené steny alebo si parkety vyžadujú následnú povrchovú úpravu (lakovanie, olejovanie, atď). Naši zamestnanci majú dlhoročné skúsenosti s pokladaním rôznych typov laminátových a drevených parkiet – od bežných plávajúcich podláh až po exotické parkety, športové podlahy, mozaikové a intarzované podlahy. Zabezpečujeme aj obkladanie stien, stropov, schodov, či renováciu starých a poškodených parkiet. Dôkazom kvality našej práce sú aj ocenenia za najlepšie realizácie.

Renovácia podláh

Klasické drevené parkety sú obľúbené aj pre možnosť viacnásobnej renovácie – a teda dlhú životnosť. Renovácia drevených podláh je proces, ktorý má presné pravidlá, preto vám odporúčame nechať ju na odborníkov. Profesionálna renovácia parkiet vráti drevu pôvodnú farbu, odstráni škrabance a povrchové poškodenie parkiet, vďaka čomu budú parkety aj po rokoch používania vyzerať ako nové. Renovácia parkiet zahŕňa brúsenie a následnú povrchovú úpravu – lakovanie alebo olejovanie.

Predaj

Firma Bozin vám ako prvá na Slovensku ponúka možnosť nákupu vybraných druhov parkiet cez internet. Ak si však chcete obzrieť všetky produkty zblízka, navštívte našu predajňu v Pezinku. Ponúkneme vám široký výber kvalitných produktov - laminátové a drevené parkety , farebne ladiace soklové, prechodové a schodové lišty, ako aj príslušenstvo na montáž a ošetrovanie parkiet (lepidlá, laky, tmely, čistiace prostriedky, špárovacie hmoty a vosky). Všetky nami dodávané produkty sú vyrábané renomovanými výrobcami a predstavujú ideálny pomer kvality a ceny. Značky, s ktorými pracujeme sme si vybrali na základe dlhoročných pozitívnych skúseností, vďaka čomu vám vieme zaručiť, že nekupujete „mačku vo vreci“ ale skutočne kvalitný produkt . Všetky nami ponúkané parkety podliehajú medzinárodnej norme DIN 280 a medzinárodnému štandardu ISO 9001. Prezrite si naše produkty online alebo navštívte našu predajňu osobne. Značky, s ktorými pracujeme: Meister, Boen, DLH, Novaland, Weitzer Parkett, Inpa, Balterio, Classen, Sapeli, Sherlock, Carver, Bona, Utzin.